Jdi na obsah Jdi na menu
 


Malá ochutnávka

7. 6. 2011

     Navštivte naši fotogalerii ( https://zvedavec.estranky.cz/fotoalbum/dokument-vrbno-ocima-studentu/ ) a dopřejte s malou ochutnávku toho, co vás čeká v našem krátkém dokumentu ,, Vrbno očima studentů ´´.

     Nachodili jsme mnoho kilometrů, strávili jsme každý desítky hodin prací na počítači, popsali jsme haldy stran, vytiskl jsme hromady materiálu, spolupracovali jsme s lidmi z okolí, ale i vzdálenými přes polovinu republiky, pořídil jsme několik GB obrazového materiálu a nastudovali jsme ,, celé knihy ´´.

     Dnes doufáme, že se nám dílo nakonec vydaří a budeme moci v rámci dne otevřených dveří na našem gymnáziu prezentovat naši práci. Doufáme, že se vám naše práce bude líbit.

     Jsme rádi, že můžeme alespoň touto trocho přispět k oslavám výročí našeho města Vrbna pod Pradědem, které oslaví čtyřsté výročí ode dne povýšení na svobodné horní ( báňské ) město Hynkem Bruntálským z Wierbna, dne 24. 6. 2011.

     Všechny použité fotografie jsem nafotil do dokumentu já. Další fotografie můžete spatřit na facebookových stránkách Sportovního gymnázia Vrbno pod Pradědem.

 

Radek Fabian

 

 

Upozornění

 

     Na uveřejněné fotografie se vsahují autorská práva a jejich další šíření bez mého písemného souhlasu se zakazuje. Jedinou výjimku tvoří zveřejňování v rámci výuky na základní či střední škole.

 

 

Náhledy fotografií ze složky Dokument Vrbno očima studentů

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář