Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ruční palné zbraně

Další články o zbraních, střelivu, zbrojním průkazu, evropském zbrojním pasu, cestování se zbraní a další informace z této oblasti naleznete na internetových stránkách Střeleckého klubu Vrbno pod Pradědem.

správce

 

Příspěvky

Veřejné střelecké soutěže

26. 10. 2011

         Možná, že jste se s tím už také setkali. Je vyhlášena veřejná střelecká soutěž místním střeleckým nebo mysliveckým sdružením a tak jste si chtěli taky zastřílet, neboť jste od branného kurzu nebo od ukončení prezenční vojenské služby neměli zbraň v ruce. Na střelnici jste ale zjistili, že pojem „veřejný závod“ znamená, že veřejnost se může dívat. Jak je tomu ale podle práva?

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ruční palné zbraně | Komentářů: 0

Zkouška

26. 10. 2011

         Vážení čtenáři, protože jsem již delší dobu na těchto stránkách neuveřejnil žádný nový článeček, tak jsem nerozhodl tento nedostatek napravit, neboť se toho v poslední době mnoho událo. Proto bych chtěl v naší rubrice věnované zbraním článeček věnovaný „Zkoušce odborné způsobilosti žadatele o zbrojní průkazu držet a nosit zbraň“ a rovněž touto cestou poděkovat autorům stránek www.zbranekvalitne.cz, neboť díky těmto stránkám jsem zkoušku úspěšně složil a adresu, na kterou bych jim mohl zaslat alespoň děkovný e-mail jsem nenarazil.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ruční palné zbraně | Komentářů: 0

Nedostatek zkušebních komisařů

24. 12. 2010


Na území české republiky je v některých menších krajích nedostatek zkušebních komisařů pro zkoušky odborné způsobilosti žadatele o zbrojní průkaz.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Ruční palné zbraně | Komentářů: 0