Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soutěž

11. 7. 2011

 

Soutěž o pobyty v Jeseníkách

Pro všechny, kteří mají internet v mobilu a rádi chodí po horách, vyhlašuje Společnost pro přírodu a krajinu Actaea prázdninovou soutěž "Turistické informace do mobilu v Jeseníkách a Beskydech". Návštěvníci hor musí najít informační cedulky s kódy, které jsou po horách rozmístěny. Musí se vyfotit u cedulky a také si pomocí mobilního telefonu zobrazit informace o místě, kde se nacházejí.

Vyhrává ten, kdo vyfotí a prohlédne si nejvíce cedulek. Fotografie pak zašle ze svého mailu organizátorům soutěže na foto.jeseniky@seznam.cz. Soutěž platí pro cedulky s logem Actaea v Jeseníkách a Beskydech. Fotografie z jiných oblastí budou do soutěže započítány polovičním množstvím bodů. Soutěž končí 30. září 2011.

Pro vítěze jsou připraveny týdenní a víkendové pobyty v Jeseníkách, které poskytli ubytovatelé z různých částí Jeseníků, a které si budou vítězové soutěže moci vybrat do konce roku 2012.

„Cílem soutěže je seznámit veřejnost se systémem informačních cedulek, které jim umožní získat informace o přírodě Jeseníků a Beskyd přímo na místě, do jejich mobilního telefonu. Ubytovatelům, kteří poskytli ceny do soutěže, přivedeme návštěvníky. I u nich totiž budou informační cedulky umístěny.“ řekla organizátorka soutěže Kateřina Kočí z občanského sdružení Actaea.

Podrobnější informace o soutěži, pravidla, seznam cedulek a seznam ubytování, kde můžete vyhrát pobyt, najdete na internetových stránkách www.praded.org.

Síť informačních cedulek vytváří občanské sdružení ACTAEA v rámci projektu „Využití moderních komunikačních technologií v ochraně a popularizaci přírodního dědictví.“ Projekt je financován z Revolvingového fondu MŽP ČR.

 

Seznam ubytovatelů pro pobyty:

Pension Schaumannův Dvůr Karlovice, Hotelový komplex Avalanche Dolní Moravice, Apartmány Červenohorské sedlo, Penzion U Hradilů Vrbno pod Pradědem, Hotel Koliba Vrbno pod Pradědem, Pension U Řeky Karlovice, Pension u Jiřího Ludvíkov pod Pradědem

 

Autor: Mgr. Kateřina Kočí

 

actaea_soutez.jpg

actaea_soutez.jpg

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář